Samsonite | Magnum  Spinner 69cm | Black
    Samsonite | Magnum  Spinner 69cm | Black Samsonite | Magnum  Spinner 69cm | Black Samsonite | Magnum  Spinner 69cm | Black

Samsonite | Magnum Spinner 69cm | Black

Beschikbaarheid: Op voorraad Merk: Samsonite Model / Serie: Magnum Spinner UPC: 4049080013
€ 215,00
Levertijd 1 werkdag - voor 16.00 uur
Excl. BTW: € 177,69

• Koffer

• Formaat: 69 x 48 x 30 cm

• Materiaal: Flowlite (polypropyleen)

• Specificaties: spinner (4 wiel), lichtgewicht, dichting om vochtinsijpeling te vermijden, dubbele trekstang, verlaagde en gekruisde inpakriemen, tussenschot met ritssuiting, ruim zijvak,

• Garantie: 5 jaar beperkte wereldwijde garantie

• Artikelcode: 109505 / CK6-002

• Look & Feel: 
Deze mooie en praktische koffer is ideaal voor jouw volgende reis! De koffer is gemaakt van polypropyleen wat maakt dat de koffer stevig is maar niet zwaar. Hierdoor kan je optimaal gebruiken van het aantal kilo's wat je mee mag nemen tijdens je reis. De koffer heeft een driepunts sluiting en wanneer je de koffer open doet is deze verdeeld in twee compartimenten, in het ene compartiment zitten elastische pakbanden en het andere compartiment is af te sluiten met een rits. Zo blijven je spullen altijd netjes op hun plaats tijdens het vervoeren. 
De koffer heeft een TSA slot, TSA is een afkorting van een veiligheidsinstantie in Amerika welke is opgericht na 9/11. Wanneer je naar Amerika vliegt kan het zijn dat je koffer daar wordt gecontroleerd, met een TSA-slot op je koffer hoeven ze het slot niet te forceren.
Aan de zijkant en bovenop de koffer zit een handvat, hiermee kan je de koffer optillen. Met de trekstang en de vier softwieltjes onder de koffer kan je deze fijn met je mee trekken. Kortom, een fijne koffer om je reis goed mee te beginnen!

 

>> Samsonite


Beoordeel


Uw naam:


Uw beoordeling: Note: HTML-code wordt niet vertaald!

Oordeel: Slecht           Goed

Voer onderstaande code in:




Categorieën

Sociaal netwerk

Betaalopties

Facebook